Najnowsze wpisy, strona 2


sty 19 2004 KNŻ w Lublinie
Komentarze: 3

...no fajnie Maciek poszedł sobie na koncert z pożegnalnej trasy KNŻ-tu (jego kochany Kazik Na Żywo:) a ja sobie siedzę i się nudzę.Drań mnie ze sobą nie zabrał;) No może fanką Kazika nie jestem,ale poskakać sobie zawsze można:) A on z kolegą poszedł,a mnie nie zabrał,bo "tam można dostać glanem po głowie"....A no i dziś jakiś sympatyczny kolega poprosił,żebym z nim ćwiczyła poloneza:P Kurczę już nie mogę się własnej studniówki doczekać:)

Beatka

maciek_ : :
sty 17 2004 Aj, jaj, jaj dziewczonka...:D
Komentarze: 2

Siemano Wszystkim blogowiczonom, a największe siemano dla mojej ukochanej :*. Fajny był dzisiaj dzień. Co prawda jeszcze on się nie skończył, ale powoli dobiega końca :). Byłem dzisiaj u swojej żony :). Montowaliśmy razem jej nowy komputer, miałem przy tym wiele frajdy, bo lubie informatyke, a zwłaszcza, że mogłem pomóc swojej dziewczynie, i to jest największa frajda pod słońcem. W ogóle mysle, że warto pomagac ludziom, a w szczególnosci, tym których się kocha. Co prawda trochę się razem namęczylisymy przy nagrywarce, bo jak zwykle, mądry Maciek zapomniał, że nagrywarka ma przykręcone śruby z obu stron. Ale na szczęście tata Beatki szybko rozwiązał ten problem i nagrywarka została podłączona. Potem tylko raz dwa podłączyliśmy kompa, zainstalowaliśmy oprogramowanie i był luzik. Wszystko działa jak trzeba. Z góry dziękuje Kochanie :* Mówię Wam, Beatka ma super kompa :). A zwłaszcza ciekłokrystaliczny monitorek, w sam raz do grafiki w photoshopie albo w 3d studio maxie. Ale to nieistotne. Najważniejsze, że mam swoją dziewczyne, która jest najbardziej odlotowa i kochana na świecie. Żaden chłopak nie ma tak wspaniałej dziewczyny. Oczywiscie oprócz mnie :), bo jestem jedynym chłopakiem, którego dziewczyna tak umie kochać i ukazywać miłość. Nawet nie wiecie, ile ciepła jest u niej w słowie "Dziękuje" , "Kocham Cię". I nikt się nie dowie, bo ona jest tylko moja :). Potem pojchalismy do schroniska dla piesków, ale było niestety zamknięte. Pojedziemy innym razem. Po powrocie do domu poszedlem troche w kime a potem emocjonowalem się skokami :). Warto było, Adaś był 2. No to chyba tyle. Kocham Cię skarbie, pamiętaj o tym. Pozdrowienia dla Ciebie i wszystkim, którzy wejdą na Naszego bloga i przeczytają tą notke. Trzymajcie się !

Maciek

maciek_ : :
sty 16 2004 Witam :)
Komentarze: 1

Tak, tak, Kochanie dokładnie :) Założyliśmy razem bloga i bardzo się z tego cieszymy. Będziemy tu zamieszczać prawie wszystko, co dotyczy nas. Bardzo się cieszę, że mogę mieć bloga z tak wspaniałą dziewczną jak Beatka :) Na miejscu chce powiedzieć, że Beatka to najwspanialsza dziewczyna świata i wrzechświata. Mówię wam :). To najwpanialsza dziewczyna świata i wchechświata :)Na początek tyle.   Zyczcie nam wytrwałości :), Miłość już jest, i to bardzo silna. Trzymajcie się :)

Maciek

maciek_ : :
sty 16 2004 Hej:)
Komentarze: 3

Ten blog jest własnością dwóch osób-mnie i mojego kochanego chłopaka Maćka:) Oboje mamy po 16 lat,a jesteśmy razem...no 30 grudnia minęło już pół roku:)Maćka teraz nie ma,więc wpisze się jak już będzie;)Notki będziemy pisać najczęściej osobno,bo wiadomo,że każde ma swój komputer.W założeniu tego pamiętnika było,że nawet jeśli kiedykolwiek się pokłócimy,to i tak będziemy go prowadzić razem:) No i Maciek wymyślił,że pokaże go księdzu przed ślubem...:) ale to jeszcze daleka przyszłość:)

Beatka

maciek_ : :